Domain Satışı Yapabileceğiniz Siteler

Domain adınızı satmaya karar verdiğiniz zaman, bunun için en uygun domain satış sitesi aramaya başladığınızda, Domain Satışı Yapabileceğiniz Siteler konusunda bazı çelişkiler yaşayabilirsiniz. Aslında bu konuda oldukça fazla yerli ve yabancı kaynak bulabilirsiniz internette. Domain Satışı Yapabileceğiniz Siteler her sattığı domain için belli bir komisyon almaktadır. Bu komisyon oranları, domain satış miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1.000 TL tutarında bir satış için, 100 TL komisyon alan sitelerin yanı sıra, 200 TL ye kadar çıkan yüksek komisyon talep eden Domain Satışı Yapabileceğiniz Siteler de bulunabilmektedir. Bu sitelerin size sağladığı avantajlarından en başında, çok fazla ziyaretçi ve üye sayısına sahip olmaları ve güvenli ödeme havuzu oluşturmalarıdır. Hem satıcıyı hem de alıcıyı güvenli bir şekilde buluşturmayı hedefleyen Domain Satışı Yapabileceğiniz Siteler, bu konuda sorunsuz işlemektedir.

Domain Satışı Yapabileceğiniz Türk Siteler:
Domainyurdu.com

Domainborsasi.com

Natro.com

Alanadlari.com

Alanadisitesi.com

Domainmarketi.com

Domain Satışı Yapabileceğiniz Yabancı Siteler

Sedo.com

Godaddy.com

Flippa.com

Escrow.com

Namepros.com

Afternic.com

Lgloo.com

Cax.com

Brancbucket.com

Huntingmoon.com

Domain Satışı Yapabileceğiniz Siteler arasında, aslında neredeyse tüm domain kayıt firmaları bulunmaktadır. Son yıllarda hemen hemen hepsi alt yapısını buna göre düzenledi ve her domain kayıt firmasında domain alım ve satım için bir bölüm bulunmaktadır. Domain adınızı satmadan önce bu konuda çok iyi araştırma yapıp, komisyon oranları karşılaştırıp en uygun olanı seçmelisiniz.

Kendi Satılık Domainler Sayfanızı Yapın

Alternatif olarak kendi alan adlarınızı satabileceğiniz bir site yapabilir ve elinizdeki adresleri bu siteye yönlendirebilirsiniz. Bizde isimyakala.com olarak bizde kendi portföyümüzde yer alan domainlerin satışını kendi sitemiz üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Domain satış linkine tıklayarak portföyümüze göz atabilir ve beğendiğiniz alan adları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer kendinize özel bir site yapmak isterseniz bu konuda size yardımcı olabilir ve anahtar teslim websitenizi uygun fiyata yaparak teslim edebiliriz.

Detaylar için 0262 606 0 726 whatsapp numaramızdan ulaşabilir ve ücretsiz bilgi alabilirsiniz.