Domainciler için yeni kayıt yaptırırken iki önemli husus vardır. Bunlardan ilki firmanın güvenilir olması ikincisi ise domain fiyatıdır. Örneğin 1&1 firması sadece 1 Dolar rakamından domain kayıt eder ama kalitesiz destek hizmetleri sebebiyle tercih edilmez. Tercih edende muhtemelen tekrar çalışmıyordur bizim gibi.

Uzun süredir aklımızda vardı en ucuz kayıt eden domain firmalarını listelemek ama bugün yazıya dökmemizi sağlayan R10 aracılığı ile edindiğimiz güzel bir kampanya haberi.

https://www.netinternet.com.tr  adresinde .COM uzantılı domain kayıtları indirim kampanyası sayesinde şuan sadece yıllık 5.29 Dolar ücreti ile kayıt edilmekte. Firma yetkilisi ile görüşmemizde bu güzel kampanyanın 2 Şubat’a kadar devam edeceği bilgisini aldık. Ucuza domain kayıt etmek isteyen domaincilere bu fırsattan faydalanmalarını öneriyoruz.

En Ucuz .COM Domain Kayıt Eden Firmalar

1) Netinternet.com.tr – 5.29 Dolar

2) Namesilo – 5.99 Dolar (Normal fiyat 6.99, ilk alımda kupon kodu ile 1 Dolar indirimli olmakta)

3) Porkbun – 6.95 Dolar

4) Dynadot – 7 Dolar

5) Turhost – 7.79 Dolar

6) Natro – 7.99 Dolar

7) Güzel Net – 8.35 Dolar

8) isimtescil – 8.5 Dolar

9) Namecheap – 8.88 Dolar

10) ihs.com.tr – 9.35 Dolar

Bonus: Godaddy’de ilk alıma özel 12 TL civarından .COM kayıt işlemi yapılıyor. Muhtemelen isimyakala.com adresimizi ziyaret eden her domainci bu kampanyadan şuana kadar faydalanmıştır diyerek listemize eklemedik :=)

Eğer daha uygun kayıt yapılacak firmalar biliyorsanız lütfen konu altından yorum göndererek diğer ziyaretçilerimiz ve bizlerle paylaşınız. Sizlerden gelecek bilgiler ile yazımızı güncelleyeceğiz ve yeni domain alımlarında rehber ve güncel bir kaynak haline getireceğiz.

İstek olması halinde yazımız diğer uzantılara ait uygun fiyat ile domain kayıt eden firmaların listeleri ile güncellenecektir. Ayrıca transfer konusunda da talep olursa özel bir araştırma yaparak en uygun domain transfer eden firmaları da paylaşabiliriz.