Google Harita Yorumları

Google haritalar, google işletme kaydı olarak geçer. Her işletmenin google işletme kaydı vardır. Akıllı telefonların, navigasyonlasın çoğalmasıyla birlikte artık işyerleri ve mekânlar kendilerine google haritalar oluşturdu. Bugün birçok işletme google haritalarında üst sıralarda yer almak için büyük paralar harcamaya başladı. Üst sırada yer almak google haritalarının görüntülenme sayısını arttırıp firmaları daha tanınır hale getirecektir. Markalaşmak isteyen firmalar google haritalarına büyün önem vermeye başladı.
Google haritalarının üst sıralarda yer alması için bu haritaların görüntülenip yorumlanması gerekir. İnternet üzerinde birçok firma harita yorum hizmeti sunmaktadır. Ücretli bir şekilde harita yorum hizmeti alan birçok firma google üst sıralarda yer alırken birçok firma bu amacına para vererek dahi ulaşamıyor. Bunun temel nedeni alınan hizmetin bot ya da manuel bir şekilde alınıp alınmamasına bağlıdır. Bot ile alınan yorumlar kısa sürede silinmektedir. Etkisi de kısa sürmektedir. Bu yüzden google harita yorumları manuel olmalı elle tek tek giriş yapılmalıdır.

Google harita yorum hizmeti sağlayan firmaları iyi araştırmalısınız. Yorum hizmetini uzun yıllardır veren sorunsuz hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz. Yorumların doğal ve manuel olmasına özen göstermelisiniz. Bazı firmalara dilerseniz yapılacak yorumları siz verebilirsiniz. İşletmenizi öven, işletmenizden memnun kalındığına dair yapılan yorumlar google haritadan işletmenizi gören kişilerde pozitif etki bırakacaktır.

Google yorum hizmetlerini Türkçe isimlerle almaya özen göstermelisiniz. Siteniz Türkiye’de faaliyet gösteriyorsa, bir Rus ismi ile Türkçe yorum yapılması bir çelişki arz eder. Yorumları okuyan kişi yapılan yorumların çakma olduğunu anlar. Bu yüzden yorum hizmeti Türkçe isimlerle yapılmalıdır. Yorumların farklı ip ve browser ile yapılmasına özen gösterin. Yorum hizmetinin garantili olmasına ileride silinmeyeceğini aldığınız firmadan taahhüt ettirin.

İletişim : Google yorum datayorum.com